Skuteczniejsza walka z nużycą okolicy oczu i twarzy – PRODEX chusteczki

Problem nużycy (demodekozy) jest problemem trapiącym pacjentów zarówno okulistycznych, jak i dermatologicznych. Dolegliwości są długotrwałe i męczące dla pacjentów a dotychczasowe leczenie było mało skuteczne.

Podstawa leczenia to oczywiście właściwa profilaktyka czyli higiena brzegów powiek, okolicy rzęs i brwi, skóry tej okolicy i skóry całej twarzy. Higienę tę należy stosować minimum raz dziennie, np. wieczorem. Ważny jest masaż palcami brzegów powiek mający na celu opróżnienie wydzieliny z gruczołów Meiboma oraz dokładny demakijaż twarzy wieczorem. Stosujemy do tego celu wybrane przez siebie płyny micelarne, rzadziej natomiast mleczka.

Jeśli mamy problemy ze skórą twarzy i okolicy oczu wywołane przez nużeńca, w tym miejscu w naszej codziennej higienie możemy włączyć dodatkowo nowy produkt na rynku produktów specjalistycznych jakim jest PRODEX. Jest on dostępny nie tylko w płynie, ale również w chusteczkach.

Chusteczki PRODEX podobnie jak płyn są przygotowane w dwóch stężeniach- SENSITIVE dla skóry wrażliwej oraz bardzo wrażliwej, oraz NORMAL dla skóry normalnej.

Chusteczki są pakowane pojedynczo w saszetki, w opakowaniu jest 20 sztuk. Na opakowaniu każdej saszetki jest zamieszczony dokładny opis sposobu użycia.

Produkt jest bardzo bezpieczny, hypoalergiczny i przebadany dermatologicznie, alergologicznie oraz okulistycznie. Zawiera roślinne składniki aktywne (olejek z drzewa herbacianego oraz orzechów makadamia),ma fizjologiczne pH, neutralny kolor i zapach. Nie zawiera też sztucznych barwników, alkoholu, parabenów i donorów formaldehydu.

PRODEX powinien stać się preparatem pierwszego rzutu w profilaktyce ( stosowany 1x dziennie) oraz leczeniu ( stosowany 2x dziennie ) demodekozy (nużycy). Warto podkreślić, że jest preparatem innowacyjnym, opracowanym i przebadanym przez poznańskich naukowców i lekarzy praktyków. Szczególną uwagę warto zwrócić na to, że PRODEX jest preparatem polskim.

2018-10-04T14:06:58+00:00